Batman Kara Şovalye Film Replikleri The Dark Knight

Kendini akıllı mı zannediyorsun? Sizi tutan adam aynısını sana da yapacak. Eskiden bu şehrin suçlularının inandığı bazı şeyler vardı. Onur, saygı gibi. Birde kendine bak sen neye inanıyorsun ha?
Neye inanıyorsun ?
Joker: Benim inandığım şeye insanı öldürmeyen şey tuhaflaştırır.

 

– Sen ne düşünüyorsun peki?
– Çok basit. Batman’i öldürelim.
– Madem bu kadar basitt, niye şimdiye kadar onu öldürmedin?
– Bir işte iyiysen, o işi asla beleşe yapmazsın.

“RİCA ETSEM GERÇEK BATMAN ORTAYA ÇIKAR MI?”

 

İnsanlar, dünyanın onlara izin verdiği ölçüde iyidirler. İşler çığırından çıktığında, sözde medeni geçinen bu insanlar, birbirlerini yiyecek.

 

Sahip olduğun onca güce rağmen, beni korkutabileceğin hiçbir şey yok.

Bunları da sevebilirsiniz

Batman Kara Şovalye Film Replikleri The Dark Knight” için 8 yorum

 1. Bu yaralar nasıl oldu, anlatayım mı? Babam ayyaşın ve itin tekiydi.Bir gece her zamankinden daha fazla tırlattı. Annem kendini korumak için mutfak bıçağına davrandı.Babam bundan hiç hoşlanmadı.Ben seyrederken annemi bıçakladı. Bu sırada gülüyordu Bana dönüp dedi ki: "Neden bu kadar ciddisin?" Bıçakla peşime düştü."Neden bu kadar ciddisin?" Bıçağı ağzıma soktu."Yüzüne bir gülücük konduralım." Ve…

 2. Birkaç bidon benzin ve birkaç mermiyle şu şehre neler yaptığıma bak.Biliyor musun neyi fark ettim? Her şey plana göre gittiğinde kimse paniklemiyor. Plan korkunç olsa bile.Yarın basına, bir çete üyesi vurulacak bir kamyon dolusu asker havaya uçacak desem kimse paniklemez.Çünkü plana uygun olur.Ama küçük bir belediye reisi ölecek desem herkes kafayı yiyor.Biraz anarşi.Mevcut düzeni sarsınca her şey kaosa dönüyor.Ben kaosun elçisiyim.

 3. J:Seni öldürmek istemiyorum. Sensiz ne yaparım ben? Gidip mafyayı mı soyayım? Hayır. Hayır. Hayır, sen beni tamamlıyorsun.

  B: Para için öldüren pisliğin tekisin.

  J: Onlardan biriymiş gibi konuşma. Değilsin. Olmak istesen bile değilsin. Onlar için bir ucubesin. Tıpkı benim gibi.

  Şu anda sana ihtiyaçları var. Ama olmadığında cüzamlı gibi dışlarlar seni. Onların ahlakı, yasaları kötü bir espri gibi.

 4. Gergin görünüyorsun. Yaralar yüzünden mi? NasıI olduklarını öğrenmek ister misin? Gel buraya. Bana bak.

  Bir zamanlar karım vardı. Çok güzeldi, senin gibi. Benim çok endişelendiğimi daha fazla gülmem gerektiğini söylerdi. Kumar oynadı, tefecilere çok borçlandı. Bir gün yüzünü çizdiler. Ameliyat için paramız yoktu. Buna dayanamıyordu. Onu tekrar gülerken görmek istiyordum. Yaraları umursamadığımı bilmesini istiyordum.

  Ben de ağzıma bir jilet soktum ve bunu yaptım kendime. Bir şey diyeyim mi? Beni görmeye dayanamadı. Beni terk etti. İşin komik tarafını gördüm. Artık hep gülümsüyorum.

Bir cevap yazın